Kapat
Kredi
  • Skoda Kampanyalar

Skoda’nın Evrimi, Büyük Ödülle Taçlandı

 Skoda’nın Evrimi, Büyük Ödülle Taçlandı

Markanın son yıllarda geçirdiği evrimin dönüm noktası olarak tanımlanan yeni nesil Superb, OGD'nin düzenlediği "Türkiye'de Yılın Otomobili" yarışmasındaki birinciliğiyle bu başarıyı taçlandırdı.?

?

Dünyanın en köklü markalarından biri olan Skoda, "2018 Stratejisi" çerçevesinde başlattığı dönüşüm ve dinamizmin meyvelerini, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de almaya devam ediyor. "Bugüne kadar üretilmiş en iyi Skoda modeli" olarak nitelenen ve markanın gerek tasarım gerekse de teknoloji ve üretim felsefesinde "dönüm noktası" olan yeni nesil Superb, Otomotiv Gazetecileri Derneği'nin (OGD) düzenlediği "Türkiye'de Yılın Otomobili" yarışmasında 64 otomotiv gazetecisinden aldığı 3080 puanla birinciliğe ulaşıp, bu evrimi onurlandırmış oldu.

 

Çek üretici, 2010 yılının sonlarında ortaya koyduğu ürün gamı ve Yetkili Satıcı ağı gelişim stratejisiyle otomotiv dünyasının en dinamik markalarından biri haline geldi. Her 6 ayda bir tamamen yeni veya yenilenmiş bir araç tanıtarak, kısa sürede model yelpazesinin neredeyse tamamını yenileyip genişleten Skoda, üçüncü nesil Superb'le tamamen farklı bir dönemin işaretini verdi. "Bugüne kadar üretilmiş en iyi Skoda modeli" olarak markanın değişiminin de simgesi haline gelen yeni Superb, aldığı "Türkiye'de Yılın Otomobili" ödülüyle, Avrupa'da olduğu gibi Türkiye'de de bu başarıyı tescillemiş oldu.

 

Superb Avrupa'da da ödül avcısı

Türkiye'de 64 otomotiv gazetecisinden aldığı 3080 puanla "Yılın Otomobili" seçilen yeni nesil Superb, geçen yıl tanıtılmasından bu yana pek kendi evinde ve Avrupa'da da pek çok ödüle layık görüldü.

 

Otomotivin zorlu pazarlarından biri olan Almanya'da, Alman Tasarım Konseyi tarafından "En İyinin En İyisi" ödülünü alan yeni Superb, dünyanın en prestijli tasarım değerlendirmesi olarak kabul edilen "Red Dot Tasarım Ödülü"ne layık görüldü. Yeni Superb, bununla birlikte İskoçya, Çek Cumhuriyeti ve İrlanda'da "Yılın Otomobili" olurken, İngiliz "Auto Express" dergisi tarafından "Yılın Aile Otomobili" ve yine İngiliz "What Car" dergisi tarafından da "En İyi Yönetici Otomobili" olarak seçildi.?